ЗСУ відбили штурм Часового Яру – Зеленський

by Max

Українські військові відбили 18 травня російський штурм у районі міста Часів Яр у Донецькій області, йдеться у заяві президента Володимира Зеленського у вечірньому зверненні.

За словами глави держави, бої відбуваються не лише в Харківській області, але й на Краматорському, Покровському, Курахівському, південних напрямках. Там, як зазначив Зеленський, «складно, але ЗСУ дають гідну відсіч окупанту».

«Зокрема, особливо й окремо дякую хлопцям, які відбили російський штурм Часового Яру. Наші воїни знищили понад 20 одиниць броньованої техніки окупанта. Молодці, хлопці», – сказав глава держави.

Російські війська близько 5-ї ранку 10 травня почали обстріл прикордонних населених пунктів на Харківщині та пішли в наземний наступ на двох ділянках: у напрямку Липців та Вовчанська. Останній при цьому потужно обстрілювали з РСЗВ, артилерії та авіації, місцева влада оголосила евакуацію.

За повідомленням Міністерства оборони України, протягом доби на Вовчанському напрямку противник здійснював авіаудари із застосуванням керованих авіаційних бомб, Харківська обласна військова адміністрація повідомляла про проникнення ДРГ.

Також раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що вище російське військово керівництво поставило задачу своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня.

Новини по темі