зросла кількість загиблих внаслідок атаки по Дніпру

by Max

Рятувальники виявили тіло чоловіка, який загинув від російського удару по Дніпру, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

«Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники виявили тіло чоловіка, який мешкав на 5-му поверсі, на рівні третього», – повідомив Лисак.

За його словами, «сьогоднішня атака (19 квітня – ред.) на область обірвала вже 8 життів, серед жертв двоє дітей».

Раніше місцева влада казала, що внаслідок російського ракетного удару у Дніпрі 19 квітня загинули семеро людей, 35 постраждали.

Вранці по всіх регіонах України була оголошена ракетна небезпека. Дніпропетровщина, зокрема обласний центр, зазнала російської ракетної атаки. У Дніпропетровській ОВА повідомили, що після атаки в Дніпрі горить п’ятиповерхівка, вона частково зруйнована. Згодом місцева влада уточнила, що в місті пошкоджені 6 багатоповерхівок і два приватні будинки, три навчальні заклади, 7 адміністративних та офісна будівлі, ринок, магазини і торговельні павільйони, готель, СТО, а також майже 50 авто.

Попри численні докази і свідчення, Росія від початку повномасштабного вторгнення заперечує, що здійснює цілеспрямовані атака на цивільне населення та інфраструктуру України.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Новини по темі