«жодної легітимності» у виборів президента Росії немає

by Max

Президент РФ Володимир Путін «імітує чергові вибори» – про це заявив голова української держави Володимир Зеленський у вечірньому зверненні 17 березня, у день завершення голосування в Росії.

«Усім у світі зрозуміло, що цей діяч, як було вже часто в історії, просто захворів на владу та робить усе, щоб правити довічно. Немає такого зла, яке він не скоїть, щоб подовжити особисту владу. І немає нікого у світі, хто був би застрахований від цього», – заявив він.

Зеленський подякував світовим політикам та міжнародним організаціям, які «називають і називатимуть ці речі своїми іменами», і назвав злочином дії Росії на окупованих територіях України.

Читайте також: Вибори президента Росії: голова ЦВК заявила, що Путін має 88% голосів при чверті опрацьованих бюлетенів

«За все, що зроблено російськими вбивцями в цій війні та заради путінської довічної влади, має бути справедлива відплата. Він боїться найбільше тільки одного – справедливості. Жодної легітимності у цієї імітації виборів немає та бути не може. Цей діяч має закінчити на лаві підсудних у Гаазі – саме це ми маємо забезпечити», – додав президент.

Голова ЦВК Росії заявила, що Володимир Путін здобуває перемогу на виборах президента РФ. Наразі опрацьовані 24% бюлетенів.

Незалежні спостерігачі та експерти оцінюють вибори як невільні та неконкурентні. Путін, який керує Росією з 2000 року, балотувався на п’ятий термін. Усім кандидатам від непарламентських партій та самовисуванцям, які збирали підписи, Центральна виборча комісія у реєстрації відмовила.

Новини по темі