Зеленський у Саудівській Аравії зустрівся з принцом бін Салманом

Зеленський у Саудівській Аравії зустрівся з принцом бін Салманом

by Max
Зеленський у Саудівській Аравії зустрівся з принцом бін Салманом

Президент України Володимир Зеленський увечері 12 травня прибув до Саудівської Аравії, де зустрівся зі спадкоємним принцом цієї країни Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

«Обговорили двосторонні відносини України та Саудівської Аравії, відзначили хорошу динаміку виконання наших попередніх домовленостей, результативну співпрацю команд… Також обговорили підготовку до першого, інавгураційного Глобального саміту миру, його очікувані результати та їхню можливу імплементацію, наближення справжнього миру для України», – написав глава української держави про зміст цієї зустрічі.

Від імені України Зеленський також подякував Саудівській Аравії за підтримку. «Цінуємо прагнення Його Королівської Високості допомогти у швидшому відновленні миру», – додав президент України.

Саудівська Аравія наразі офіційно не підтвердила, чи візьме участь у саміті, який відбудеться у Швейцарії 15–16 червня.

Саудівська Аравія є найбільшим у світі експортером нафти, який тісно співпрацює з Росією в питаннях нафтової політики й підтримує звʼязки як із Москвою, так і з Києвом після повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Також влада королівства позиціонує себе як можливого посередника в розвʼязанні конфлікту.

Новини по темі