Зеленський оглянув фортифікаційні споруди і відвідав військових на Сумщині

by Max

Президент України Володимир Зеленський 27 березня приїхав до Сумської області та оглянув будівництво фортифікаційних споруд.

«Оглянув траншеї, бліндажі, вогневі та командно-спостережні пункти. Підсилюємо наш захист. Дякую кожному, хто залучений до цієї роботи», — написав Зеленський у телеграм-каналі.

Крім того, президент України побував у розташуванні 117-ї окремої бригади територіальної оборони та вручив бійцям державні нагороди.

Перед тим глава держави відвідав у госпіталі військових, які відновлюються після поранень.

«Для мене завжди честь подякувати захисникам і відзначити державними нагородами. Пишаємося нашими воїнами. Цінуємо роботу наших лікарів. Дякую кожному медику за те, що допомагаєте нашим воїнам, повертаєте їх до життя», – ідеться в телеграм-каналі Володимира Зеленського.

На території Сумщини зараз не відбуваються бойові дії, але ця область регулярно зазнає обстрілів з боку російських військових.

Російські військові з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини по темі