Є проблема з вивезенням лежачих хворих – Харківська ОВА про евакуацію з півночі області

by Max

Темпи евакуації з північних районів Харківської області знижуються, однак вона триває цілодобово, заявив в етері Радіо Свобода (проєкт Свобода.Ранок) заступник начальника Харківської обласної військової адміністрації Євген Іванов. За його словами, у місті Вовчанськ залишається приблизно дві сотні людей.

Іванов каже, що з цих районів особливо складно вивозити лежачих людей.

«Темп евакуації з цих громад спадає. Всі, хто хотів, евакуювалися у перші дві-три доби. Наразі є певні складнощі з тим, що і Вовчанськ, і Липці дуже обстрілюються, обстрілюються постійно. Є проблеми з вивезенням лежачих людей, людей, які не можуть самі про себе подбати. Працюють підрозділи ДСНС, поліції, волонтери над тим, щоб вивезти всіх, що залишилися там. Близько 200 людей залишається ще у Вовчанську», – каже Іванов.

За його словами, від початку загострення ситуації на півночі Харківщини, 10 травня, з Липцівської та Вовчанської громад вивезли приблизно 10 500 людей. Таке ж число евакуйованих сьогодні вранці оприлюднив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Російські війська 10 травня почали обстріл прикордонних населених пунктів на Харківщині та пішли в наземний наступ на двох ділянках: у напрямку Липців і Вовчанська. Останній при цьому потужно обстрілювали з РСЗВ, артилерії й авіації, місцева влада оголосила евакуацію.

Новини по темі