«Є потрібна для України динаміка дій» – Зеленський про ситуацію на фронті

by Max

Президент України Володимир Зеленський після звіту головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського заявив, не наводячи подробиць, що на фронті «є потрібна для України динаміка дій».

«Сьогодні звітував головком Сирський – щодо наших дій на полі бою, дій наших розвідників і досягнень українських дронів. Головком зараз на фронті. І є потрібна для України динаміка дій. Також сьогодні отримав попередні результати щодо застосування наших дронів від Збройних сил, ГУР і СБУ. Думаю, усі бачать, що наші дрони працюють. І працюють далекобійно. Я дякую всім, хто це забезпечує. Наша далекобійність – це реальне наближення безпеки для всіх», – сказав президент у вечірньому зверненні 12 березня.

Напередодні Зеленський заявляв, що українські військові працюють над стабілізацією позицій на фронті в умовах «все ще обмеженого» постачання від партнерів.

Читайте також: Найкоротша історія російсько-української війни

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) вважають, що спроба України перехопити у Росії ініціативу на полі бою є оперативно обґрунтованою, але тривалі затримки військової допомоги Заходу, ймовірно, відстрочать ці зусилля Києва.

Наприкінці лютого Bloomberg з посиланням на свої джерела писав, що українські чиновники стурбовані тим, що російський наступ може набрати значних обертів до літа, якщо їхні союзники не збільшать постачання боєприпасів.

Попри це, президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна у 2024 році планує не лише оборонятися, але й готувати новий контрнаступ.

Читайте також: Чи може війна РФ проти України завершитися вже цього року

Новини по темі