«якщо Захід не збільшить постачання зброї Україні, ситуація ускладниться»

by Max

Україна потребує ще більше зброї для протистояння агресії Росії, зазначив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв’ю телеканалу RTP.

«Ситуація на лінії фронту дуже складна. Вона ніколи не була легкою з 24 лютого 2022 року, і якщо хтось думає, що ситуація легка, то це люди, які не розуміють війни», – сказав Данілов.

Однак, за словами секретаря РНБО, постачання зброї в Росію з Ірану та Північної Кореї призвело до «деяких змін» у ситуації на фронті. За такого сценарію, як наголосив Данілов, якщо «Захід суттєво не збільшить постачання зброї та боєприпасів в Україну, то «ситуація справді ускладниться».

«Нам потрібна зброя, зброя, зброя», – заявив секретар РНБО.

Данілов також прокоментував ситуацію з затримкою виділення допомоги Україні в Конгресі США. За його словами, «кожна затримка впливає на ситуацію на фронті, але Україна не зупиниться у протистоянні агресії РФ».

«Якщо нас запитають: чи зупинимося ми? Ми не зупинимося, ми будемо захищати свою країну. У нас немає іншої альтернативи, у нас немає іншого виходу. І ми дуже сподіваємося, що партнери зрозуміють, що наша незалежність перебуває під загрозою, а також імідж, авторитет і єдність усього Заходу… Я більш ніж упевнений, що підтримка США буде надана в найближчому майбутньому», – додав він.

Новини по темі