влада каже, що у Волгограді безпілотник атакував нафтопереробний завод

by Max

У ніч на неділю, 12 травня, безпілотник атакував Волгоградський нафтопереробний завод. Внаслідок удару на підприємстві виникла пожежа, яку загасили до ранку, повідомляє російська служба Радіо Свобода.

За словами губернатора Волгоградської області Андрія Бочарова, «постраждалих внаслідок удару дроном немає і що серйозних пошкоджень НПЗ не зазнав».

За даними ЗМІ, загалом «ударів із повітря» вночі зазнали чотири регіони РФ. Так, над Брянською областю російська ППО начебто «збила три дрони», над Липецькою – два.

За інформацією російського Міноборони, «над територією Бєлгородської області були перехоплені дві тактичні ракети «Точка-У».

Також відомо, що «дрони атакували Шебекіно»: там пошкоджено лінії електропередачі, місто та кілька сіл залишилися знеструмленими.

Редакція Радіо Свобода наразі не може незалежно перевірити ці дані. Українське командування наразі не коментувало ситуацію.

Впродовж останніх місяців почастішали атаки безпілотників на нафтопереробні заводи в Росії. Київ підтвердив причетність до частини з них. Ці ​удари, ймовірно, є частиною спроби зменшити постачання палива російським військовим, а також могли б скоротити доходи від експорту, які Москва використовує для фінансування війни.

Новини по темі