візьме участь у форумі в Давосі, проведе низку зустрічей

візьме участь у форумі в Давосі, проведе низку зустрічей

by Max
візьме участь у форумі в Давосі, проведе низку зустрічей

Президент України Володимир Зеленський 15 січня розпочне робочий візит до Швейцарії, повідомляє його пресслужба.

Як зазначається, у межах візиту Зеленський зустрінеться з очільниками обох палат парламенту, лідерами партій і президенткою Швейцарії, візьме участь у Всесвітньому економічному форумі й проведе низку двосторонніх зустрічей.

Агентство Bloomberg із посиланням на джерела, повідомило, що, зокрема, президент України зустрінеться з виконавчим директором одного з провідних американських банків, JPMorgan Джеймі Даймоном. JPMorgan консультував Зеленського щодо залучення приватного капіталу для різних проєктів із реконструкції. Офіційно про зустріч поки не повідомляли.

Організатори Всесвітнього економічного форуму, який відбуватиметься у Давосі (Швейцарія) 15–19 січня, опублікували анонс виступу президента України Володимира Зеленського.

Його участь заплановано на другий день форуму. У програмі на 16 січня вказано спеціальне звернення Зеленського в межах панелі «Досягнення безпеки та співробітництва у фрагментованому світі».

Виступ президента призначено на 14.15 за місцевим часом (15.15 за Києвом). Синхронний переклад для учасників здійснюватимуть англійською, арабською, іспанською, китайською, німецькою, українською, російською і французькою мовами, зазначено у програмі.

Раніше, 14 січня, у швейцарському місті Давос відбулася четверта зустріч радників із питань національної безпеки та політичних радників за участю керівника Офісу президента України Андрія Єрмака.

Участь у заході взяли представники 81 країни та міжнародних організацій. На порядку денному зустрічі – «розгляд 5 пунктів української формули миру, а саме: виведення російських військ, відновлення справедливості, екологічна безпека, недопущення ескалації і повторення війни та підтвердження закінчення війни».

Новини по темі