відновити «Ивановец» буде дуже складно або неможливо, запчастини вже не виготовляють

відновити «Ивановец» буде дуже складно або неможливо, запчастини вже не виготовляють

by Max
відновити «Ивановец» буде дуже складно або неможливо, запчастини вже не виготовляють

Російський ракетний катер «Ивановец» відновити буде дуже складно, адже відповідних частин до нього вже не виробляють, зазначив спікер Військово-морських сил України Дмитро Плетенчук в ефірі Радіо Свобода 1 лютого.

«Враховуючи, що ці одиниці давно зняті з виробництва, відповідно, відновлювати її (катер – ред.) буде дуже складно, тому що відповідних запчастин фактично більше нема», – розповів Плетенчук.

Він також додав, що оскільки «Ивановец» затонув, катер можна вважати знищеним.

Як повідомляло Головне управління розвідки, в ніч з 31 січня на 1 лютого бійці спецпідрозділу Group 13 знищили ракетний катер «Ивановец» Чорноморського флоту Росії.

Читайте також: Українське командування оцінило втрати військ РФ через ймовірний удар по катеру «Ивановец»

Раніше Військово-морські сили ЗСУ заявили, що катер «Ивановец», який, за даними української сторони, був знищений вночі проти 1 лютого, входив до 41 бригади ракетних катерів Чорноморського флоту, а його екіпаж складався з 40 моряків.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України раніше заявило, що в ніч з 31 січня на 1 лютого бійці його спецпідрозділу Group 13 знищили ракетний катер «Ивановец» Чорноморського флоту Росії.

Російська сторона наразі не коментувала ймовірне знищення катера.

Редакція наразі не може незалежно перевірити ці дані.

«Ивановец» – великий ракетний катер проєкту 12411 «Молния», призначений для знищення бойових надводних кораблів, десантних і транспортних засобів і суден, а також для прикриття своїх кораблів від надводних і повітряних загроз.

Новини по темі