від січня за кордон не пропустили понад 2100 держслужбовців

by Max

Від січня прикордонники не пропустили за кордон понад 2 100 держслужбовців, які не мали підстав для виїзду за межі України, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«За час дії обмеження ми не пропустили через кордон понад 2 100 осіб, які були в цих списках і щодо яких діє обмеження, але вони не мали тих документів, підстав для перетину кордону», – сказав він в ефірі телемарафону.

У Держприкордонслужбі нагадали, що обмеження щодо виїзду для держслужбовців, в тому числі високопосадовців, було встановлено взимку, цій категорії осіб дозволено виїзд за межі України або на підставі службового відрядження, або для відвідування чи супроводження своїх дітей віком до 18 років.

30 січня Кабінет міністрів опублікував постанову, якою визначаються підстави для виїзду чиновників за кордон в умовах воєнного стану.

У постанові №69 від 27 січня уряд визначив, що депутати різних рівнів, урядовці, працівники, які заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, судді, прокурори, керівники державних унітарних підприємств, керівники деяких господарських товариств мають право перетинати державний кордон на підставі рішень про службові відрядження.

У лютому Кабмін розширив перелік державних службовців серед чоловіків та жінок, яким дозволено виїжджати за кордон під час воєнного стану.

Новини по темі