від початку доби війська РФ 102 рази атакували позиції ЗСУ, найбільше – на Покровському напрямку

by Max

Кількість атак російських військ на позиції українських сил по всій протяжності фронту від початку доби склала 102, повідомив у вечірньому зведенні Генштаб ЗСУ.

Найбільше зіткнень (35), за даними командування, було на Покровському напрямку, де зараз триває 11 боїв.

«На Харківському напрямку відбулося чотири бойових зіткнення. Тривають бої в районі Вовчанська. Російські загарбники завдають авіаційних ударів на півночі Харківщини із застосуванням керованих авіабомб… На Куп’янському напрямку російські війська 15 разів намагалися прорвати наші оборонні рубежі. З них два бойових зіткнення ще тривають. На Сіверському напрямку кількість штурмових дій росіян з початку доби зросла до 21. 10 з них ще тривають в районах Білогорівки і Верхньокам’янського», – йдеться в повідомленні.

Крім того, як заявили у Генштабі, загарбники почали активніше діяти на Оріхівському напрямку, зокрема в районі Малої Токмачки, протягом дня тут було сім російських атак.

31 травня розвідка Великої Британії заявила, що, за її підрахунками, загальна кількість російських втрат (убитими і пораненими) з початку повномасштабної війни проти України в лютому 2022 року, ймовірно, досягла 500 тисяч. У 2024 році російські втрати продовжували залишатися на високому рівні, і в травні середні втрати російського особового складу становили понад 1200 осіб на день – це найвищий показник з початку війни, наголосили у розвідці.

Там зазначили, що високий рівень втрат, «швидше за все, є відображенням наступу Росії, який ведеться широким фронтом».

Новини по темі