в Україні зросло число дітей, загиблих і поранених через агресію Росії

by Max

В Україні cтаном на ранок 24 травня, за офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 547 дітей загинули і щонайменше 1348 зазнали поранень різного ступеня тяжкості внаслідок російської агресії, повідомив Офіс генпрокурора.

«Протягом останніх днів: 23 травня померла 4-річна дівчинка, яка внаслідок обстрілу міста Одеса 29 квітня отримала тяжкі поранення. 23 травня внаслідок обстрілів міста Дергачі Харківської області отримав поранення 16-річний хлопчик», – йдеться в повідомленні.

13 травня дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ заявив, що щонайменше 1 993 дитини в Україні були вбиті або поранені з моменту повномасштабного вторгнення Росії. В середньому це дві дитини щодня, заявили у фонді. За повідомленням, це цифри, які змогла перевірити ООН, але справжня кількість, ймовірно, – набагато вища.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні станом на початок квітня верифікувала дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації заявляють, що реальна кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Новини по темі