в ОВА назвали дату відкриття пляжів на Одещині

by Max

В Одесі і області планують відкрити пляжі з 8 червня. Загалом мова йде про 20 локацій, які наразі перевіряють щодо безпечності, зазначив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер під час брифінгу.

«Людей не стримати. Вони хочуть відпочивати, оздоровлення отримувати. Наш природний вітамін, наше сонце, наше Чорне море, наші пляжі сьогодні не замінить, мабуть, ніякий комплекс вітамінів, який би ми не пропонували. Тому ми намагаємося якомога більше зробити відкритих пляжів», – розповів він.

До того ж додатково щодо відкриття пляжів до ОВА звернулася адміністрація села Фонтанка та Ізмаїльська РВА. За даними Кіпера, там планують дозволити людям відпочивати у лагуні у селі Приморське.

За словами голови ОВА, також сподіваються відкрити туристичний маршрут каналами у місті Вилкове.

«Там є дві застороги: перша – це, звичайно, військова, друга – там поруч кордон із Румунією. І з прикордонниками вже отримали навіть дозвіл щодо проходження на човнах по каналах», – зазначив Кіпер.

Раніше стало відомо, що у Києві не планують відкривати пляжний сезон. Таке рішення ухвалила міська Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Новини по темі