в ОВА кажуть про 5 постраждалих

by Max

Внаслідок російського обстрілу Чугуєва о 8 годині ранку 22 травня постраждало 5 людей, повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгбов.

«До медичних закладів було доставлено 4 травмованих. Серед постраждалих 28-річний чоловік та жінки 22, 55, 65, 77 років», – уточнив місцевий чиновник.

Вранці 22 травня російські військові завдали удару по центральній частині Чугуєва Харківської області, повідомив Синєгубов. Спочатку було відомо про одну постраждалу. Крім того, в ОВА казали, що внаслідок атаки пошкоджено дитячий садок.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Новини по темі