В Одеській області до чотирьох зросло число постраждалих унаслідок ракетного удару РФ – Кіпер

by Max

Унаслідок ракетного удару по Одеській області постраждали четверо людей, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

«З них троє чоловіків та одна жінка. Медики надають всю необхідну допомогу. Рятувальники та комунальні служби продовжують ліквідовувати наслідки атаки», – відзначив чиновник.

Раніше Олег Кіпер повідомив, що російські військові здійснили балістичний ракетний удар, метою якого був транспортно-логістичний обʼєкт припортової інфраструктури, вибухова хвиля та уламки ракети пошкодили приватні будинки.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні верифікували дані про загибель в Україні 10 810 цивільних людей, поранення 20 556 – від початку повномасштабного вторгнення РФ. В організації припускають, що кількість жертв серед цивільних осіб є набагато вищою.

Новини по темі