В Одесі обмежили роботу розважальних закладів

В Одесі обмежили роботу розважальних закладів

by Max
В Одесі обмежили роботу розважальних закладів

В Одесі заборонили роботу нічних клубів та інших розважальних закладів з 22:00 до 9:00, повідомляє пресслужба міської ради.

Це рішення 14 червня схвалили начальник Одеської ОВА та командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса», зважаючи на високу загрозу для життя та здоров’я людей, спричинену збройною агресією російської федерації проти України, з метою забезпечення громадської безпеки i порядку.

Заборона поширюється на підприємства у сферах обслуговування та розваг, у тому числі на розважальні комплекси, клуби, центри та інші суб’єкти надання розважальних послуг.

Відповідно до рішення, заборонено використовувати світлові засоби, які погіршують демаскувальні ознаки території, звукове обладнання, обслуговування поза або у приміщеннях.

З 1 березня в Одесі та на Одещині комендантська година діє з 00:00 до 05:00. За даними місцевого видання «Думская», більшість закладів у курортному районі Одеси (Аркадія) закривається о 22:00, інші продовжують працювати майже до 23:00 і починають прибирати стільці та столи лише ближче до опівночі.

Вночі 14 червня Росія вдарила по Одесі, за даними українських військових, чотирма крилатими ракетами «Калібр» із Чорного моря. Троє людей загинули, 13 поранені.

Новини по темі