Уряд виділив ще 5,6 мільярда гривень на будівництво фортифікацій – Шмигаль

by Max

Кабінет міністрів України ухвалив рішення виділити ще 5,6 мільярда гривень на зведення фортифікацій цього року, повідомив 2 квітня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

«З них 1,1 мільярда гривень для зведення фортифікацій в Донецькій області, понад мільярд гривень – для Запорізької області, 1,5 мільярдів гривень для Сумщини та 300 і 400 мільйонів гривень для Миколаївщини та Херсонщини відповідно», – розповів прем’єр

В уряді зауважили, що будівництво триває в режимі 24/7.

«Все це потрібно, аби посилити нашу оборону та захистити наших воїнів», – каже Шмигаль.

Вказано, що Кабмін виділив вже 20 мільярдів гривень на зведення оборонних споруд.

Раніше Володимир Зеленський в інтервʼю французьким журналістам заявив, що Україна будує три лінії оборони по всій лінії фронту та на кордоні з Білоруссю.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк 6 березня заявив, що Україна намагатиметься перехопити ініціативу у 2024 році. За його словами, українські війська зосереджені на стабілізації лінії фронту.

Наприкінці лютого Bloomberg з посиланням на свої джерела писав, що українські чиновники стурбовані тим, що російський наступ може набрати значних обертів до літа, якщо їхні союзники не збільшать постачання боєприпасів.

Попри це, президент України Володимир Зеленський заявляв, що Україна у 2024 році планує не лише оборонятися, але й готувати новий контрнаступ.

Новини по темі