Умєров повідомив про «продуктивну розмову» з міністром оборони США

Умєров повідомив про «продуктивну розмову» з міністром оборони США

by Max
Умєров повідомив про «продуктивну розмову» з міністром оборони США

Міністр оборони України Рустем Умєров повідомив деталі розмови із американським колегою Ллойдом Остіном.

«Провів продуктивну щотижневу розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном. Обговорювали останні події у сфері безпеки та оновлення структури майбутніх Збройних сил України і можливості коаліцій в рамках Контактної групи з питань оборони України», – написав Умєров у твітері.

Як повідомила раніше американська сторона, міністри обговорили поточну ситуацію в Україні, «пріоритети допомоги у сфері безпеки» та можливості «Рамштайну».

Розмова відбулася на тлі затримки допомоги Україні. Раніше Білому домі заявили, що планують цього місяця оголосити останній пакет допомоги Україні, на який залишились гроші і який не потребує схвалення додаткового фінансування з боку Конгресу США.

Прохання адміністрації Джо Байдена про надання додаткових понад 60 мільярдів доларів допомоги Україні застрягло в Конгресі, де республіканці кажуть, що це має бути поєднано з посиленням міграційного контролю на кордоні США та Мексики. У Білому домі очікують, що Конгрес США схвалить додаткове фінансування для допомоги Україні у січні.

На саміті у грудні лідери ЄС мали намір схвалити надання Україні фінансової підтримки до 2027 року в розмірі 50 мільярдів євро. Проте Угорщина заблокувала цей пакет допомоги. Як повідомив кореспондент Радіо Свобода, лідери ЄС повернуться до цього питання наприкінці січня 2024 року.Міністерство оборони США зараз витрачає свої останні 1,07 мільярда доларів на купівлю нової зброї та обладнання, які замінять ті, що були вилучені зі запасів і відправлені в Україну


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Кошти на допомогу США Україні вичерпаються до 30 грудня – Bloomberg про попередження Пентагону