Україна виступить під №2 у фіналі «Євробачення-2024» 11 травня

by Max

Представниці України Аlyona Аlyona & Jerry Heil з композицією Teresa & Maria виступатимуть під другим номером у фінал європейського пісенного конкурсу «Євробачення», повідомили 10 травня організатори заходу.

Фінал пісенного конкурсу проведуть в суботу, 11 травня, у шведському місті Мальме.

За результатами двох півфіналів до фіналу пройшли: Україна, Сербія, Португалія, Словенія, Литва, Фінляндія, Кіпр, Хорватія, Ірландія і Люксембург, Латвія, Австрія, Нідерланди, Норвегія, Ізраїль, Греція, Естонія, Швейцарія, Грузія і Вірменія. Крім того, до фіналу автоматично проходять Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Велика Британія і Швеція як країна-переможниця минулорічного конкурсу.

Пісня Teresa & Maria є колаборацією двох українських співачок – Alyona Alyona (Альона Савраненко) та Jerry Heil (Яна Шемаєва). Текст пісні містить відсилання до образів матері Терези та Діви Марії. Номер поставила українська режисерка, номінантка на «Ґреммі» за найкраще музичне відео Таню Муіньо.

Співачка Jerry Heil, яка разом з Alyona Alyona представляє Україну на «Євробаченні-2024», під час однієї з репетицій номеру. Мальме, Швеція, 6 травня 2024 року

Український дует планує зібрати 10 мільйонів гривень на відбудову гімназії у Великій Костромці на Дніпропетровщині.

Українські співаки ставали переможцями вже три рази: Руслана з піснею Wild Dances у 2004 році, Джамала з піснею «1944» у 2016 році та Kalush Orchestra з піснею Stefania у 2022 році.

Новини по темі