Україна потребує «стабільних поставок зброї» – президентка Єврокомісії у Давосі

by Max

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що союзники України повинні гарантувати Києву стабільну підтримку.

«Україна може перемогти у цій війні, але ми повинні продовжувати підтримувати їхній опір», – заявила вона на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Читайте також: Допомога Україні «не є благодійністю» – Кулеба в інтервʼю CNN

«Українці потребують прогнозованого фінансування протягом 2024 року і надалі. Вони потребують стабільних поставок зброї, щоб захистити Україну і повернути її законну територію», – додала президентка Єврокомісії.

Лідери ЄС зберуться на саміт 1 лютого, щоб спробувати подолати блокування Угорщиною надання 50 мільярдів євро фінансової допомоги Україні протягом наступних чотирьох років.

У грудні минулого року лідери ЄС мали намір схвалити надання Україні фінансової підтримки в розмірі 50 мільярдів євро, проте Будапешт заблокував цей пакет допомоги.

Читайте також – FT: Брюссель проводить аудит зброї, наданої країнами ЄС Україні

Крім того, у США прохання адміністрації Джо Байдена про надання додаткових понад 60 мільярдів доларів допомоги Україні застрягло на розгляді в Конгресі.Захід і НАТО мають бути готовими до найгіршого варіанту, яким є війна з Росією, – вважає Річард Ширрефф (на фото)


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

«Заходу конче необхідно засукати рукави і дати Україні те, що треба» – британський генерал