Україна отримала від Канади 1,5 млрд доларів США – ці кошти допоможуть фінансувати соціальні програми

by Max

Україна отримала від Канади 1,5 млрд доларів США – ці кошти допоможуть уряду, серед іншого, фінансувати соціальні програми допомоги українцям, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Україна отримала 2 млрд канадських доларів від Канади, що еквівалентно 1,5 млрд доларів США. Важливі кошти, які допоможуть нашому уряду фінансувати дефіцит, зокрема соціальні програми допомоги українцям», – написав він у телеграмі.

За його словами, загальна сума фінансової підтримки від Канади від початку повномасштабного вторгнення становить майже 7 млрд канадських доларів (5,19 доларів США).

Напередодні уряд Канади повідомив, що Оттава виділить майже 30 мільйонів доларів США на ініціативу Чехії щодо закупівлі артилерійських боєприпасів для України. Цей внесок допоможе доставити кілька тисяч артилерійських боєприпасів.

У Мінфіні також повідомляли, що станом на березень 2024 року від лютого 2022 року ЄС надав Україні понад 30 млрд євро на першочергові потреби держбюджету – це дозволило уряду виконувати свої зобов’язання перед громадянами у повному обсязі та спрямовувати власні ресурси бюджету на підтримку збройних сил.

Новини по темі