У ВМС підтвердили пошкодження російського корабля «Павел Державин»

by Max

Корабель Чорноморського флоту РФ «Павел Державин» напередодні отримав пошкодження в Чорному морі поблизу Севастополя. Це офіційно підтвердив в ефірі Радіо Свобода (проєкт Свобода.Ранок) речник ВМС ЗСУ, капітан 3-го рангу Дмитро Плетенчук.

Речник каже, що не може розповісти всіх деталей цього інциденту, але офіційно може підтвердити, що цей сторожовий корабель отримав пошкодження:

«Ви перші, кому я підтверджую це офіційно сьогодні, що він отримав пошкодження. Я не можу вам надати ніякої інформації щодо обставин цього інциденту, назвімо це так, але факт такий є».

Речник ВМС уточнив, що корабель «Павел Державин» є кораблем російського флоту, хоча раніше український флот мав корабель з такою ж назвою:

«Вони мають однакову назву. Наскільки я пам’ятаю, ще до війни був такий цікавий момент. Я можу лише зазначити, що це не український корабель»

Раніше ЗМІ та місцеві телеграм-канали повідомили,що в Севастополі міг підірватись великий сторожовий корабель Чорноморського флоту Росії «Павел Державін». Як повідомили телеграм-каналу «Крымский ветер» підписники, близько 10 години ранку було чутно звук вибуху. Керівниця пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк раніше зазначала, що в ЗСУ уточнюють, чи це правда проте каже «все може бути».

В російському Міноборони ці дані не коментували.

Новини по темі