У Києві cтався конфлікт між цивільними та працівниками ТЦК, триває службове розслідування

by Max

У Києві поблизу станції метро «Деміївська» під час перевірки документів поліцейськими були виявлені особи, які ухилялися від виконання військового обов’язку, повідомляє у фейсбуці Київський міський ТЦК та СП.

«Один із чоловіків намагався чинити опір. При спробі його затримати цивільні особи почали чинити опір правоохоронцям та військовослужбовцям територіального центру комплектування та соціальної підтримки. І такими діями громадяни свідомо дали втекти особі, яка порушила закон», – йдеться у повідомленні.

У ТЦК зауважують, що один із військовослужбовців, який нещодавно повернувся з зони бойових дій, де отримав поранення, «не зміг втримати емоцій та намагався вдарити цивільну особу, яка, в свою чергу, продовжувала провокувати конфлікт та перешкоджати законним діям правоохоронців», ведеться службове розслідування.

«Співробітники Національної поліції України та військовослужбовці територіального центру комплектування та соціальної підтримки діяли в рамках закону. Наголошуємо: за перешкоджання мобілізаційним заходам є покарання відповідно до статті 114-1 Кримінального кодексу України», – зауважують в ТЦК.

Новини по темі