У Керченському порту, ймовірно, пришвартований пором, про пошкодження якого заявили ЗСУ – фото

by Max

У Керченському морському рибному порту в окупованому Росією Криму пришвартований залізничний пором, який, ймовірно, зазнав пошкодження під час удару українських сил. Як повідомили проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії очевидці, на судні помітний дефект борту.

Судно розташоване в глибині порту, роздивитися ушкодження складно.

Керченський морський рибний порт використовується Росією для перекидання вантажів і техніки, зокрема військової, з території РФ до окупованого Криму. Порт обладнаний причалами для залізничних поромів.

Генштаб ЗСУ заявив, що в ніч на 30 травня українські сили «успішно уразили» поромну переправу російських військ в окупованому Криму, завдавши по ній удару ракетами ATACMS. У Генштабі кажуть, що внаслідок удару «суттєвих пошкоджень» зазнали два пороми, які здійснювали залізничні й автомобільні перевезення.

Раніше телеграм-канал ASTRA із посиланням на джерела в підконтрольних РФ екстрених службах Криму повідомили, що під час сьогоднішньої атаки на Керч пошкодження зазнали пором «Конро Трейдер» і пором «Авангард», і останній через пошкодження сів на мілину.

За повідомленням, на поромі «Конро Трейдер» поранення зазнав один із членів екіпажу, а на «Авангарді» поранені четверо людей.

Перед цим підконтрольний РФ голова Мінтрансу Криму Микола Лукашенко повідомляв про пошкодження двох поромів, проте не уточнював їхньої назви і заявляв, що жертв серед моряків і цивільних немає.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України, зі свого боку, заявило, що під час операції в окупованому Криму в ніч на 30 травня були уражені чотири російські катери «Тунець», зокрема два з них знищені.

Міноборони РФ втрат не підтверджувало.

Новини по темі