У Харківській ОВА обіцяють публічний звіт щодо будівництва фортифікацій в області

by Max

Очільник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов дав доручення провести засідання, де всі учасники будівництва фортифікаційних споруд в області прозвітують про виконані роботи. Про це він повідомив на своїй сторінці в телеграмі 13 травня.

«Про результати засідання буде прозвітовано публічно під час пресбрифінгу, де представники ЗМІ можуть поставити будь-які уточнюючі питання, які хвилюють громадськість», – пообіцяв очільник ОВА.

Раніше Військовий Денис Ярославський, командир підрозділу розвідки ЗСУ, звинуватив керівництво (не очевидно, чи цивільне, чи військове) у ймовірному саботажі оборони.

«Вовчанськ… складно… Почалися вуличні бої, місто оточують. Кажу це тому, що ми можемо загинути й правду ніхто не почує. А навіщо тоді все?!… А не було навіть мін. Ми приходимо до думки, що це чи шалене злодійство, чи навмисний саботаж!» – написав військовий у фейсбуці.

Згодом голова адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України, бригадний генерал Олександр Яковець розповів в ефірі телемарафону, що фортифікаційне обладнання оборонних рубежів, як на Харківщині, так і на решті прикордонних та прифронтових областей, здійснюється ешелоновано – в декілька оборонних рубежів.

За його словами, найбільш підготовленим є третій оборонний рубіж, який облаштовують на деякій відстані, і де вже можна використовувати залізобетонні споруди та засоби інженерного озброєння.

Від початку 2024 року на зміцнення оборонних рубежів із державного бюджету спрямували майже 38 мільярдів гривень.

Новини по темі