У ГУР розповіли, скільки солдатів зосередила Росія на території України

by Max

Росія зосередила на території України понад 400 тисяч солдатів, розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телеканалу «Київ».

«Сил достатньо для окремих операцій на окремих ділянках фронту. І угрупування окупантів в Україні на тимчасово окупованих територіях, нагадуємо, це понад 400 тисяч російських військовослужбовців. І, звісно, це чимала кількість особового складу», – зазначив Юсов.

За його словами, на території України перебуває велика кількість озброєння армії РФ – «нову зброю розконсервують та постачають на фронт».

Юсов зазначив, що в Росії продовжується мобілізація, вона тривала протягом всього літа.

«Про повторення сценарію, який був у лютому 2022 року, не йдеться. Але на окремих ділянках – так, ворог і далі намагатиметься проводити окремі наступальні операції», – резюмував представник ГУР.

Редакція Радіо Свобода наразі не може перевірити ці дані з незалежних джерел.

Раніше Юсов розповів, що в Росії щомісяця мобілізують на війну проти України понад 20 тисяч осіб.

Американський Інститут вивчення війни (ISW) спостерігав за кількома ознаками того, що Кремль стурбований впливом війни на внутрішню підтримку Путіна та його режиму, включаючи відмову проводити додаткову мобілізацію чи іншим чином переводити російське суспільство на «воєнні рейки».

Українська розвідка раніше повідомляла, що Кремль продовжує вести «приховану мобілізацію», у 2023 році вже призвали від 90 до 100 тисяч росіян для поповнення втрат і створення нових з’єднань. Однак «масштабної» мобілізації в РФ може не бути.

Новини по темі