У ГУР розповіли, чи знали про плани Росії щодо наступу на Харківщині

by Max

Українська розвідка «знала про плани російських окупантів щодо наступу в Харківській області», розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

«Можна сказати, що дії ворога на даному напрямку розпочалися за графіком, який був відомий, про який було поінформовано. Як і належить Головному управлінню розвідки, всі необхідні інстанції і їх керівництво було поінформовано», – сказав Юсов.

За його словами, «у Харківській області тривають бої, в яких також беруть участь спецпризначенці ГУР».

«Зараз ворог зазнає великих втрат. Зрозуміло, що вся необхідна інформація оприлюднюється і Генштабом, зокрема», – додав розвідник.

Юсов зазначив, що «окупанти кинули у Харківську область солдатів Московського та Ленінградського військових округів». Він звернувся до російських військових і закликав здаватися у полон. Представник ГУР зазначив, що «такі випадки вже є».

«Враховуючи масштаби ситуації з російським угрупованням, їхніх втрат і майбутніх у тому числі було прийняте рішення швидше відкрити додатковий табір для російських військовополонених в Україні», – заявив Юсов.

Генеральний штаб Збройних сил повідомив увечері 10 травня, що російські війська намагаються наступати в Харківській області.

Перед цим президент Володимир Зеленський повідомив, що російські війська спробували «розширити операції проти України». За його словами, «наразі відбувається посилення сил на Харківському напрямку та на лінії кордону з РФ».

Новини по темі