У ДТЕК повідомили про стабілізаційні відключення світла у чотирьох областях України

by Max

У Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях з 16:00 діятимуть стабілізаційні відключення світла, інформує енергетична компанія ДТЕК.

Вони застосовуватимуться згідно з лімітами споживання електроенергії, надані «Укренерго».

«На жаль, ситуація в енергосистемі залишається важкою», – йдеться у дописі.

Зазначено, що перевірити графіки відключень можна у чат-ботах ДТЕК у телеграмі.

Напередодні в «Укренерго» повідомили про запровадження контрольованих аварійних відключень для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України. У компанії попереджали про можливі застосування графіків відключень світла 16 травня.

Член наглядової ради НЕК «Укренерго» Юрій Бойко зазначав, що відключення електроенергії в Україні можуть тривати до серпня або вересня. Він зауважив, що у цей період «атомна генерація виходитиме з активної фази ремонтів».

Російські війська цієї весни неодноразово атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Зокрема, вночі і вранці 8 травня, за даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації й передачі електроенергії у шести областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Після цього через дефіцит електроенергії компанія «Укренерго» запровадила обмеження на енергопостачання для промисловості й бізнесу, але також попередили – не виключені вимкнення побутових споживачів.

Після хвилі масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури Міністерство енергетики України оцінило збитки для енергосистеми в понад мільярд доларів, розповів профільний міністр Герман Галущенко.

Новини по темі