Сили РФ роблять висновки, але ГУР вигадує нові способи – Юсов про ураження російських суден біля Криму

by Max

У Головному управлінні розвідки Міноборони заявляють, що для ураження російських суден в окупованому Криму українські спецпризначенці постійно вигадують нові методи. Про це в етері Радіо Свобода (проєкт «Свобода. Ранок») сказав представник ГУР Андрій Юсов, коментуючи ураження напередодні російського швидкісного патрульного катера «Манґуст».

«Вони роблять висновки і намагаються будувати нові огорожі в різний спосіб на різних ділянках. Безумовно, намагаються враховувати. Але зрештою, і оператори Magura (морський дрон), і спецпризначенці ГУР не повторюються кожного разу, діють нелінійно. Тому попри те, що вони намагаються ховати кораблі, переводити їх, переховувати, будувати нові загородження, знаходять нові й нові способи показати, що ГУР і Magura працюють надзвичайно ефективно. Ще три мільйони доларів – це нерухомість, яка є вже на морському дні», – сказав Юсов.

Напередодні у ГУР повідомили, що їхній підрозділ «Group 13» за допомогою ударного морського дрона Magura V5 знищив російський швидкісний патрульний катер проекту 12150 «Манґуст» в окупованому Криму. За даними української розвідки, катери такого класу використовуються російським флотом та спецслужбами як багатоцільові швидкісні судна для патрулювання акваторії, боротьби з диверсантами, а також пошуково-рятувальних операцій. У ГУР кажуть, що орієнтовна вартість знищеного «Манґуста» становить близько 3 мільйонів доларів. У російському Міноборони цю заяву не коментували.

За даними Генерального штабу ЗСУ, станом на 6 травня російська армія втратила 26 кораблів і катерів за час повномасштабної війни в Україні.

Новини по темі