Суд залишив Коломойського під вартою

by Max

Шевченківський райсуд Києва суд залишив олігарха Ігоря Коломойського під вартою.

Як передають журналісти з суду, адвокати просили замінити запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт.

Сторона захисту заявила про погіршення стан здоровʼя підсудного у СІЗО. Суд зобовʼязав організувати надання меддопомоги Коломойському.

Читайте також: Апеляційний суд залишив чинною заставу Коломойському у 3,9 млрд грн

На початку вересня Ігорю Коломойському вручили підозру в шахрайстві та відмиванні грошей.

15 вересня Служба безпеки України повідомила про викриття «нових фактів злочинної діяльності» власника великої фінансово-промислової групи Ігоря Коломойського. Йому повідомили про додаткову підозру за трьома статтями – йдеться про незаконні дії з документами, заволодіння чужим майном і легалізацію коштів, отриманих злочинним шляхом. На початку вересня Коломойському оголосили про підозру в заволодінні коштами Приватбанку та вручили підозру в шахрайстві та відмиванні грошей.

За даними слідства, у період з 2013 по 2014 роки Коломойський незаконно заволодів 5,8 млрд грн, створивши для цього злочинне угруповання, яке складалося зі співробітників банку, в якому він був засновником та акціонером. У СБУ заявили, що члени цього угруповання дозволили Коломойському нібито робити систематичні фіктивні «внески готівки у касу банку», хоча насправді внесків банк не отримував. За версією слідства, потім ці фейкові внески були зараховані на особистий рахунок Коломойського і стали реальними безготівковими коштами. За даними СБУ, щоб легалізувати віртуальні активи, Коломойський розплачувався ними у своїй підприємницькій діяльності.

У лютому СБУ провела обшуки вдома в олігарха Ігоря Коломойського. Вони пройшли в рамках розслідування махінацій в «Укртатнафті» та «Укрнафті».

Новини по темі