США візьмуть участь у парламентському саміті «Кримської платформи» – МЗС

by Max

Попри те, що Палата представників Конгресу США досі не обрала спікера, Сполучені Штати все ж планують надіслати делегацію для участі в другому парламентському саміті «Кримської платформи», який відбувається у Празі 23–24 жовтня. Це в ексклюзивному інтервʼю Радіо Свобода підтвердила перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

«Ми на сьогодні маємо приблизно 70 делегацій, які зареєстровані. Від Сполучених Штатів теж має бути делегація. Я наразі не готова інформувати вас, ким вона буде представлена», – сказала Джапарова.

Минулого тижня Маркета Пекарова Адамова, спікерка Палати депутатів країни-господарки саміту Чехії, сказала, що участь США в цьому заході не підтверджена, оскільки в Палаті представників ще тривають вибори спікера. Україна та Чехія разом працюють над тим, щоб США взяли участь у саміті хоча б у відеоформаті, сказала спікерка в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода.

Палата представників США 3 жовтня проголосувала за відставку спікера Кевіна Маккарті, відтоді одна з палат Конгресу залишається без очільника, що унеможливлює ухвалення рішень.

Новини по темі