Швеція заявила про надання 28 млн євро на військову підтримку України

by Max

Уряд Швеції доручив Збройним силам здійснити виплати на загальну суму 28 мільйонів євро на підтримку обороноздатності України, 18 мільйонів євро будуть передані коаліціям в рамках Контактної групи з питань оборони України, а 10 мільйонів євро – до фонду НАТО для України.

«Ми продовжуємо підтримувати Україну і будемо робити це стільки, скільки буде потрібно. Шведська підтримка поступово розвиватиметься в напрямку придбання нового обладнання у промисловості для передачі Україні. Завдяки цим внескам до фондів ми можемо посилити обороноздатність України у сфері безпілотників, розмінування та посилення спроможностей українського флоту», – каже міністр оборони Пол Йонсон.

Як зазначається, уряд доручає здійснити виплати трьом коаліціям, членом яких є Швеція: 5 мільйонів євро коаліції з розмінування (Demining Coalition), 3 млн євро Коаліції з морської безпеки та 10 мільйонів євро коаліції з питань безпілотників (Drone Coalition).

В рамках Контактної групи з питань оборони України було сформовано кілька коаліцій сил і засобів для забезпечення довгострокової підтримки оборони України. Швеція наразі є членом п’яти з них.

Новини по темі