Шмигаль і Шольц провели переговори у Берліні

Шмигаль і Шольц провели переговори у Берліні

by Max
Шмигаль і Шольц провели переговори у Берліні

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і канцлер Німеччини Олаф Шольц провели переговори у Берліні у рамках німецько-українського бізнесфоруму, повідомляє канал українського уряду у Telegram.

«У розмові з паном Шольцем зосередили увагу на різносторонній підтримці України. Німеччина відіграє важливу роль у зміцненні обороноздатності України, а також у співпраці з Єврокомісією. Дякуємо за це та розраховуємо на подальшу непохитну підтримку», – зазначив Денис Шмигаль.

За його словами, йшлося також про використання заморожених російських активів, зокрема через міжнародний компенсаційний механізм.

Також Шмигаль повідомив, що 18 жовтня було зареєстровано спільне німецько-українське підприємство «Rheinmetall – Українська оборонна промисловість», яке буде здійснювати обслуговування та ремонт техніки, поставленої партнерами Україні. Також на цьому підприємстві буде проходити локалізація виробництва провідних зразків техніки Rheinmetall.

У свою чергу, як передає агенція Reuters, Олаф Шольц анонсував на червень наступного року конференцію у Берліні з відновлення України. Також він висловив сподівання, що ЄС матиме ресурси, щоб гарантувати стійку підтримку України на найближчі роки.

Сьогодні у Берліні проходить шостий за ліком німецько-український бізнесфорум.

Новини по темі