Розвідка Британії оцінила наслідки збиття ЗСУ російського літака А-50

by Max

Після ураження ЗСУ російського літака А-50, ймовірно, буде змушена переглянути операційні зони своїх літаків, заявляє міністерство оборони Великої Британії, яке посилається на дані своєї розвідки.

Зазначається, що ураження розвідувального літака А-50 має важливе значення для України, ймовірно, тепер Росія буде змушена переглянути повітряне спостереження над районом бойових дій.

За даними британської розвідки, Військово-повітряні сили Росії мають 8 літаків А-50, які, ймовірно, можуть покрити безпосередні оперативні наслідки, але збільшення навантаження на інші літаки у поєднанні з втратою екіпажу, ймовірно, обмежить довгострокову стійкість місії.

15 січня українські медіа з посиланням на свої джерела повідомляли, що ввечері 14 січня українські військові збили над акваторією Азовського моря російський літак А-50, а також підбили ІЛ-22.

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний згодом підтвердив, що військові Повітряних сил ЗСУ знищили російські літаки А-50 та Іл-22.

Читайте також: Знищені ЗСУ два російські військові літаки. Наскільки вони важливі

У Міноборони РФ ці дані не коментували. Речник російського президента Дмитро Пєсков заявив, що у Кремля немає інформації про збиття ЗСУ російських літаків.

За останніми даними Генштабу ЗСУ, Росія від початку повномасштабного вторгнення втратила 331 літак. Москва про втрати своєї техніки не повідомляє.

Новини по темі