Російських і білоруських спортсменок відсторонили від тенісного турніру в Празі

by Max

Російські та білоруські спортсмени не будуть допущені до участі у Відкритому чемпіонаті Праги наступного тижня, повідомляє АР з посиланням на організаторів жіночого тенісного турніру.

За словами організаторів, це оголошення було зроблено через день після того, як поліція не впустила російську тенісистку в країну.

Директор турніру Мирослав Малі не назвав її імені. За його словами, вона була першою учасницею з російським паспортом, яка прибула до країни.

За його словами, організатори звернулися до інших російських і білоруських гравців через Жіночу тенісну асоціацію, щоб вони не приїжджали до Праги.

Водночас Жіноча тенісна асоціація (WTA) дозволяє росіянам і білорусам брати участь у турнірах у статусі нейтральних спортсменів.

«Індивідуальні гравці WTA, громадяни Росії/Білорусі, продовжують змагатися в Турі на нейтральній основі. Незважаючи на їхній нейтралітет, уряд Чехії відмовляє деяким гравцям WTA у змозі брати участь у турнірі WTA 250, який має відбутися в Празі наступного тижня», – йдеться в заяві WTA 28 липня.

В WTA зазначають, що продовжуватимуть «розглядати ситуацію, оскільки ми враховуємо важливі міркування навколо складних геополітичних питань».

Уряд Чехії заборонив спортсменам з Росії та Білорусі брати участь у спортивних змаганнях на території Чехії через вторгнення Росії в Україну.

Новини по темі