Російські атаки знищили 80% теплової генерації в Україні – Шмигаль

by Max

Унаслідок масованих ракетних атак РФ в Україні за останні кілька тижнів знищено 80% теплової генерації, повідомив в інтерв’ю естонському суспільному мовнику ERR прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«На жаль, Росія продовжує енергетичний терор – тільки за останні тижні росіяни знищили більше шести гігават потужностей нашої енергомережі. Це і гідроенергетика, і вугільна енергетика. Вони продовжують бити ракетами по нашим енергетичним об’єктам, знищують трансформатори, генератори. На жаль, у тепловій генерації вони знищили 80% за останні кілька тижнів», – розповів Шмигаль.

Раніше виконавчий директор енергетичної компанії ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону 30 березня розповідав, що російські військові у березні щонайменше десять разів поцілили по обʼєктах генерації та розподілу ДТЕК та пошкодили 80% встановленої потужності.

Останнім часом Росія посилила атаки енергетичної інфраструктури України. 22 березня під час масштабної атаки на українську енергетику РФ завдала удару по найбільшій ГЕС України – ДніпроГЕС у Запоріжжі. У компанії «Укргідроенерго» повідомили про серйозні пошкодження. Згодом цілями російських атак були Канівська і Дністровська ГЕС.

Новини по темі