Прокуратура завершила розслідування щодо ексголови Тернопільської облради

Прокуратура завершила розслідування щодо ексголови Тернопільської облради

by Max
Прокуратура завершила розслідування щодо ексголови Тернопільської облради

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ухвалив рішення завершити досудове розслідування щодо колишнього голови Тернопільської обласної ради у справі про ймовірне одержання неправомірної вигоди – про це повідомила САП 11 січня.

«На сьогодні детективами НАБУ за дорученням прокурора відкрито матеріали кримінального провадження стороні захисту для ознайомлення», – йдеться в повідомленні.

Йдеться про справу, в якій голову Тернопільської облради підозрюють у одержанні 600 тисяч гривень, двох його заступників – у вимаганні 2 мільйонів від місцевого підприємця. САП уточнює, що 10 січня 2024 року матеріали слідства щодо ексголови Тернопільської облради виділили в окреме провадження. Йому також повідомили про нову підозру в незаконному поводженні зі зброєю.

Читайте також: САП: суд помістив голову Тернопільської облради під домашній арешт

26 червня в НАБУ повідомили, що антикорупційні органи затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка і двох заступників голови Тернопільської військово-цивільної адміністрації на одержанні неправомірної вигоди. Їх підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством обласної ради.

28 червня Вищий антикорупційний суд застосував до голови Тернопільської обласної ради запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, тобто до 26 серпня 2023 року включно. Альтернативою суддя визначив підозрюваному заставу у розмірі 805 200 гривень. 29 червня стало відомо, що Головко вийшов під заставу.

Михайло Головко був народним депутатом 7-го та 8-го скликань Верховної Ради, на посаді голови Тернопільської облради перебуває з листопада 2020 року. У жовтні 2023 року він назвав справу проти себе провокацією і висловив намір довести свою правоту в суді.

Новини по темі