Прем’єр Словаччини оприлюднив перше після поранення відеозвернення

by Max

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що, можливо, повернеться до роботи вже цього місяця. Він опублікував перше відео після замаху на нього 15 травня.

«Якщо все піде за планом, я зможу поступово повернутися до роботи на рубежі червня і липня», – сказав він у відео, оприлюдненому в Facebook.

У відео Фіцо зазначив, що не відчуває ненависті до нападника і сказав, що прощає його. Він також не вважає стрільця «божевільним», а «посланцем зла та політичної ненависті».

Фіцо відновлюється вдома після того, як у нього випустили кілька куль з близької відстані.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо був поранений 15 травня після того, як у нього вистрілив озброєний чоловік після виїзного засідання уряду у місті Гандлова, приблизно за 200 кілометрів від столиці Братислави. За словами очевидців, Фіцо підійшов до місцевих жителів після засідання уряду, після чого пролунало кілька пострілів.

За даними ЗМІ, премʼєр-міністра було поранено в груди і живіт. Поліція затримала підозрюваного одразу після нападу. Це 71-річний літератор і політичний активіст Юрай Цинтула, який у суді заявив, що стріляв у прем’єра через незгоду з політикою уряду. Нині він перебуває під вартою.

Новини по темі