Помер колишній голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль

by Max

У віці 73 років помер український політик Геннадій Москаль, повідомив народний депутат Микола Княжицький.

«Після важкої хвороби помер Геннадій Москаль. Вічна пам’ять. Співчуття родині. Він займав багато державних посад, був справжнім патріотом і людиною талановитою», – написав він.

Геннадій Москаль обіймав посаду голови Закарпатської ОДА протягом 4 років — із 2015 по 2019 рік. Був звільнений з посади указом президента.

Геннадій Геннадійович Москаль – український політик, колишній голова Закарпатської обласної державної адміністрації, український політик та правник, генерал-лейтенант міліції, кандидат юридичних наук (2002), доцент (2005), народний депутат України від фракції партії «Батьківщина».

У 2011–2013 входив до складу політичної партії «Фронт Змін», однак після її вливання до «Батьківщини» перейшов з іншими однопартійцями до нової партії, отримавши місце у політичній раді «Батьківщини».

З 2007 народний депутат України VI та VII скликань, із грудня 2012 року – перший заступник голови комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією. Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації з 5 березня 2015 року.

З 15 липня 2015-го по 11 червня 2019-го року знову був головою Закарпатської ОДА.

Новини по темі