Польща не повинна виключати відправку військ в Україну – Сікорський

by Max

Польща не повинна виключати відправку військ в Україну, заявив міністр закордонних справ Радослав Сікорський в інтерв’ю Gazeta Wyborcza.

Відповідаючи на запитання, чи готова Польща відправити війська в Україну, Сікорський сказав: «Ми не повинні цього виключати. Ми повинні залишити Путіна в здогадках щодо наших намірів».

Водночас міністр не уточнив, якою буде роль польських військ.

Союзники, які обіцяють Україні підтримку стільки, скільки буде потрібно для відбиття російської агресії, вони в цілому виключили можливість відправки військових в країну.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон розповів, що має стратегічну мету – не дати Росії перемогти у війні, тому він досі не виключає можливості введення військ в Україну.

«Якби росіяни прорвали лінію фронту, якби був запит від України – чого сьогодні немає – ми б законно мали б поставити собі це питання. Тому я думаю, що виключати це апріорі означає не засвоїти уроки останніх двох років», – сказав політик.

До цього Макрон застерігав західні держави від прояву будь-яких ознак слабкості щодо Росії, повторивши свою позицію про те, що не можна виключати введення західних військ в Україну. В інтерв’ю французькому телебаченню Макрон зауважив, що направлення сухопутних сил зараз не стоїть на порядку денному, але Європа повинна залишити «всі варіанти» відкритими на випадок поширення війни.

Новини по темі