поліція підтвердила смерть зниклої раніше 9-річної українки

поліція підтвердила смерть зниклої раніше 9-річної українки

by Max
поліція підтвердила смерть зниклої раніше 9-річної українки

Поліція Німеччини підтвердила смерть девʼятирічної української дівчинки Валерії, яка зникла дорогою до школи в місті Дьобельн 3 червня.

Під час пресконференції в середу, 12 червня, поліція повідомила, що тіло, знайдене у вівторок у лісі поблизу Дьобельна, належить зниклій Валерії.

За даними правоохоронців, вона померла насильницькою смертю. На думку слідчих, дівчинка не була жертвою сексуального злочину. Речниця прокуратури міста Хемніц сказала, що немає жодних вказівок на це.

Наразі основна увага поліції зосереджена на пошуку злочинця або злочинців. Поки у слідчих немає підозрюваних і нікого не затримали.

Раніше поліція землі Саксонія повідомляла Радіо Свобода, що до пошуків дівчинки залучали понад 300 правоохоронців – зокрема, кінологів, водолазів, рятувальників та гелікоптер.

За даними поліції, в понеділок, 3 червня, Валерія вирушила до школи, проте так і не зʼявилася на заняттях. Після того, як дитина не повернулася додому зі школи в другій половині дня, родичі звернулися до поліції.

Як розповів Радіо Свобода друг сім’ї зниклої дівчинки, українська біженка приїхала разом із двома неповнолітніми дітьми до Німеччини у 2022 році. Вони родом із Дніпропетровщини.

За даними німецької влади, наразі в Німеччині перебуває 1,1 мільйона громадян України, які в’їхали в країну з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Новини по темі