Південь Росії і окупований Крим зазнали удару в ніч на 19 травня

by Max

Південь Росії й окупований Крим у ніч на 19 травня зазнали масованої атаки безпілотників і ракет, свідчать дані російського Міноборони.

За повідомленням російського відомства, загалом було застосовано понад 60 дронів і їх нібито збили над Краснодарським краєм, Бєлгородською областю і окупованим Кримом. Міноборони РФ також заявило, що над Кримом вночі нібито перехопили дев’ять ракет ATCMS.

Один із дронів упав на території нафтопереробного заводу у Слов’янську-на-Кубані. Російський телеграм-канал Astra опублікував відео з моментом удару. Про постраждалих невідомо.

В окупованому Криму місцеві телеграм-канали писали про вибухи у Саках, Євпаторії і Перевальному. В останньому, за даними проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії, розташоване місце базування 126-ї окремої гвардійської бригади берегової оборони. Там розташовані бокси для зберігання військової техніки й озброєння, а також, ймовірно, паливно-мастильних матеріалів.

Російські регіони, які межують з Україною, а також окупований Криму, в останні місяці, практично щодня зазнають обстрілів і атак безпілотників. Російська сторона звинувачує у них Україну. Українське командування зазвичай атаки не коментує.

Новини по темі