«Оперативність важлива» – Зеленський про оголошені партнерами пакети допомоги Україні

by Max

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не бачить проблем зі «змістом» пакетів допомоги від партнерів, однак «важлива оперативність».

«За підсумками розмови на Ставці я доручив прем’єр-міністру, міністру оборони, міністру закордонних справ, Головкому, кожному на їхньому рівні, працювати з партнерами, щоб прискорити постачання зброї – реалізацію пакетів і домовленостей. Оперативність важлива. Зміст пакетів є, я на сьогодні не бачу проблем із цим», – сказав він своєму відеозверненні.

Зеленський ще раз подякував Конгресу США за рішення щодо військової допомоги Україні, але наголосив, що «швидкість постачання та реалізація рішень – це те, із чим також не має бути жодних проблем».

Читайте також: Остін закликає країни, які мають Patriot, передавати їх Україні

Днями Білий дім оголосив, що Україна вже отримує озброєння з нового пакета допомоги, про який раніше Сполучені Штати оголосили в рамках відновленої програми військової підтримки.

Однак український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба визнав, що союзники України відстають від графіка, незважаючи на свої зусилля. За його словами, існує розрив у часі між оголошенням пакету і моментом, коли артилерист ЗСУ матиме більше снарядів.

За словами президента України Володимира Зеленського, за пів року, поки Україна чекала на рішення щодо американської підтримки, російській армії вдалося перехопити ініціативу на полі бою, втім, маючи необхідне озброєння, Збройні сили України зможуть не тільки стабілізувати фронт, а й рухатися вперед.

Новини по темі