на Вінниччині через падіння уламків дрона пошкоджене обладнання енергооб’єкта

by Max

У Вінницькій області внаслідок падіння уламків російського дрона пошкоджено обладнання одного з енергетичних об’єктів, повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.

За повідомленням, були знеструмленими понад 23 тисячі абонентів у 4 населених пунктах, але на ранок більшість із них заживили.

Вночі 17 травня на Вінниччині оголошували повітряну тривогу, яка тривала кілька годин. За даними Повітряних сил ЗСУ, вночі війська РФ атакували Україну 20 ударними безпілотниками, їх усі збили.

Читайте також: «Укренерго»: відключення світла можуть тривати до початку осені

Російські війська цієї весни неодноразово атакували об’єкти енергетичної інфраструктури в Україні. Зокрема, вночі і вранці 8 травня, за даними Міненерго, сили РФ атакували об’єкти генерації й передачі електроенергії у шести областях – Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях. Після цього через дефіцит електроенергії компанія «Укренерго» запровадила обмеження на енергопостачання для промисловості й бізнесу, але також попередили – не виключені вимкнення побутових споживачів. Нині почалися вимкнення світла також для населення.

Після хвилі масованих російських атак на об’єкти української енергетичної інфраструктури Міністерство енергетики України оцінило збитки для енергосистеми в понад мільярд доларів, розповів профільний міністр Герман Галущенко.

Новини по темі