на Сумщині вирішили провести евакуацію з двох прикордонних громад

by Max

Голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх підписав розпорядження про евакуацію населення з Білопільської та Ворожбянської міських громад.

«Ми маємо захищати своє населення. Це наша основна задача, яку мені поставив президент України Володимир Зеленський. Це не примусова, а завчасна добровільна евакуація з тих населених пунктів, де значно збільшилась кількість обстрілів», – сказав Артюх, якого цитує пресслужба ОВА.

В адміністрації зазначають, що наразі в громадах триває оповіщення населення про евакуацію. Жителі Білопілля та Ворожби – особливо сім’ї з дітьми, які бажають евакуюватися – мають звернутися до старост та голів громад. Евакуйоване населення буде розміщено в місцях компактного проживання на території області, додають в ОВА.

Читайте також: Зеленський заявив про «ворожу активність» проти Сумщини й Чернігівщини

Це відбувається на тлі наступу військ РФ на Харківщині, який розпочався вранці 10 травня уздовж українсько-російського кордону. Силам РФ вдалося захопити кілька сіл, нині тривають бої за Вовчанськ, місто з довоєнним населенням майже 17 тисяч людей. Проводиться евакуація місцевого населення.

Новини по темі