на Сумщині планують запровадити примусову евакуацію для сімей з дітьми

by Max

На Сумщині влада готує рішення щодо примусової евакуації сімей з дітьми у громадах, які постійно знаходяться під російськими обстрілами, розповів 20 березня в ефірі телемарафону голова обласної військової адміністрації Володимир Артюх.

Він зауважив, що більшість людей погоджується на евакуацію, але не всі, особливо це стосується людей похилого віку.

«Вчора я був у тих населених пунктах, які сьогодні евакуюються. Спілкувався з тими громадянами, які відмовляються (від евакуації – ред.). На жаль, така ситуація існує», – зауважив Артюх.

Керівник ОВА наголосив, що у Великописарівській громаді залишається 80 сімей з дітьми. Наразі центральна влада допомагає ухвалити рішення щодо примусової евакуації з цієї громади.

«Така ж сама ситуація – Шосткинський район – Середино-Будська громада. Там теж ми порушили клопотання щодо примусової евакуації сімей з дітьми», – розповів голова обласної адміністрації.

Раніше місцева влада повідомила, що з Великописарівської громади минулого тижня евакуювали понад 250 людей.

Протягом дня 19 березня російські війська здійснили 30 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, повідомила обласна військова адміністрація.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що в березні російська авіація скинула на громади Сумщини майже 200 керованих бомб.

Російські війська фактично щодня обстрілюють населені пункти Сумщини з різних видів озброєння. Останнім часом ці атаки посилилися. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Новини по темі