На польському кордоні проблеми з оформленням вантажівок з України – ДПСУ

by Max

На українсько-польському кордоні сповільнено рух вантажівок, які прямують з України в Польщу, повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Стався збій системи митної служби Польщі. У зв’язку з цим оформлення транспорту, що переміщує вантаж до Польщі, в митному відношенні не здійснюватиметься. Орієнтовно ритмічний пропуск ваговозів буде відновлено о 08:00 22 квітня», – розповіли українські прикордонники.

Як зазначили в Держприкордонслужбі, рух легкових автомобілів та автобусів, попри збій, здійснюватиметься встановленим порядком.

9 лютого у Польщі розпочався страйк фермерів, оголошений профспілкою «Солідарність». Вони блокували всі пункти пропуску, а також дороги й автомагістралі в окремих воєводствах.

Крім заборони імпорту сільськогосподарської продукції з України, польські мітингарі виступають проти європейської аграрної політики, зокрема, проти впровадження «зеленого ладу» – йдеться про низку екологічних і кліматичних вимог. Також серед вимог – підтримка тваринництва.

20 березня польські протестувальники вийшли на загальнонаціональний страйк. Акції аграріїв відбувалися у майже 600 місцях і в них брали участь приблизно 70 тисяч людей.

Новини по темі