На Харківщині війська РФ підтягують резерви. У Вовчанську тривають вуличні бої – Синєгубов

by Max

Російська армія намагається просунутися вглиб Харківської області, але без успіхів. Про це пише 29 травня у своєму телеграмі голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«На Липецькому і Вовчанському напрямках ворог підтягує ресурси та резерви, щоб утримувати наступальний темп. У Вовчанську продовжуються вуличні бої», – йдеться у дописі.

Також, за словами очільника ОВА, на Куп’янському напрямку російські війська постійно підтягують резерви, щоб зберегти потенціал.

Вдень у Генеральному штабі ЗСУ повідомляли, що на Харківському напрямку російські війська продовжують штурмові дії у районі Вовчанська.

Напередодні розвідка Великої Британії повідомила, що Україна «стабілізувала» наступ сил РФ на Харківському напрямку фронту. У розвідці розповіли, що сили РФ, ймовірно, «контролюють село Бугруватка на півночі Харківської області і намагаються встановити контроль над сусідньою переправою через річку Сіверський Донець». У відомстві наголошують, що «це загрожує флангу та тилу українських сил, що обороняються у самому Вовчанську».

Російські сили зранку 10 травня розпочали наступальні дії в Харківській області уздовж українсько-російського кордону. Їм вдалося захопити кілька сіл, нині тривають бої за Вовчанськ.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Литвиненко заявив, що на кордоні з Харківською областю Росія зосередила близько 50 тисяч солдатів, у наступі наразі беруть участь понад 30 тисяч російських солдатів. Але, за його словами, загрози штурму міста Харкова поки немає.

Новини по темі